Veterinary Pathology » Дистанційна форма навчання студентів ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького
Дистанційна форма навчання студентів ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ НА КАФЕДРІ НОРМАЛЬНОЇ ТА ПАТОЛОГІЧНОЇ МОРФОЛОГІЇ І СУДОВОЇ ВЕТЕРИНАРІЇ

ЛНУВМБ ІМЕНІ С.З. ГЖИЦЬКОГО


З метою запобігання поширення в університету коронавірусу COVID-19 та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020р. N 211, з урахуванням рекомендацій Міністерства освіти і науки України (лист від 11 березня 2020р. № 1-9/154), на період карантину навчання студентів 4 курсу факультету ветеринарної медици здійснюватиметься у дистанційній формі.


Для забезпечення виконання освітньої програми “Патологічна морфологія та розтин” , “Патоморфологія” для студентів магісрів 4 курсу ФВМ та ФВГЕП навчання проводитиметься на web платформі - Google Classroom де сформульовано план навчання, надано матеріали для опанування теоретичного матеріалу, макро- та мікропрепарати, питання для самоперевірки, онлайн тести, проводиться оцінювання виконаних робіт.

 

1. Який алгоритм дистанційного навчання на кафедрі?
На базі платформи Google Classroom науково-педагогічний працівник комунікує зі студентами онлайн, де представлені матеріали до лекційних та лабораторних занять, макро- та мікропрепарати, проводиться онлайн тестування, є визначені терміни виконання завдань, здійснюється оцінювання.

2. Як це працює?
Достатньо увійти у свій особистий обліковий запис google та перейти на безкоштовний веб-сервіс Google Classroom - https://classroom.google.com/h
Для цього достатньо мати (або зареєструвати) поштову скриньку на Gmail.

 

3. Для доступу в Google Classroom отримуйте код класу у викладачаНавчання проводиться за допомогою персонального комп’ютера/смартфона - встановивши відповідний мобільний додаток Google Classroom.

4. Також навчання здійснюється на єдиній навчальній платформі університету - ВНС

Рекомендуємо у навчанні використовувати архів макропрепаратів

к.вет.н., доцент кафедри Лемішевський Володимир

Версія для друку
Авторизація
Додаткові розділи
Опитування
Який Вам найбільше подобається предмет?
Патоморфологія
Патрозтин
Анатомія екзотичних тварин
Гістологія
Календар
«    Травень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31