Veterinary Pathology » Бібліотека студента
Бібліотека студента

 

 Назва: Патологічна анатомія тварин: навчальний посібник.

Автор: П. П. Урбанович, М.К. Потоцький, Г.А. Гевкан [та ін.];

ред. П. П. Урбанович, М.К. Потоцький. - К.: Ветінформ, 2008. - 896 с.

Анотація: Навчальний посібник написаний у відповідності з програмою курсу патологічної анатомії тварин для с.-г. навчальних закладів.

 

Скачати Розділ Дистрофії та некроз підручника.

 rozdil_dystrof_patolohichna_anatomiya_tvaryn.rar [108.32 Kb] (завантажень: 2451)

 

Назва: Патологічна фізіологія і патологічна анатомія тварин

Автор:

 

Анотація: У підручнику подані відомості про життєдіяльність хворого організму тварини, основні закономірності виникнення, розвитку та закінчення хвороби, тлумачення патологічних явищ, основних нозологічних одиниць та ролі зовнішніх і внутрішніх чинників в патології; наведені особливості перебігу типових патологічних процесів, патологічних змін у структурі тканини, які зумовлюють порушення функції. Рекомендований для підготовки фахівців у аграрних ВНЗ І-ІІ р.а. із спеціальності "Ветеринарна медицина".

 

 Назва: Патологическая анатомия сельскохозяйственных животных

Автор: Кокуричев П.И.

 

Анотація: В книге «Патологическая анатомия сельскохозяйственных животных» наглядно показаны и охарактеризованы основные морфологические изменения, обнаруживаемые в органах животных при бактериальных, вирусных, паразитарных и некоторых незаразных болезнях.
Книга «Патологическая анатомия сельскохозяйственных животных» предназначена для ветеринарных врачей и фельдшеров, работающих в животноводческих хозяйствах, ветеринарных лабораториях и на мясокомбинатах.

 

 Назва: Вскрытие и патоморфологическая диагностика болезней животных.

Автор: Жаров А.В.

 

Анотація: Патологоанатомическое вскрытие осуществляют не только с целью диагностики болезни и исследования органов, но и для проверки правильности и эффективности лечебно-профилактических мероприятий и проведения судебно-ветеринарной экспертизы. В последнем случае его проводят по предписанию следственных органов. Патоморфологические методы исследования широко применяют при разработке научных проблем, а также в ветеринарно-санитарной практике для оценки доброкачественности продуктов животного происхождения.

Версія для друку
Авторизація
Додаткові розділи
Опитування
Який Вам найбільше подобається предмет?
Патанатомія
Патрозтин
Анатомія екзотичних тварин
Гістологія
Календар
«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Цікаво знати!
Кафедра 3д