- кандидат ветеринарних наук, доцент.
Освіта: вища, у 2000 році закінчив Львівську державну академію ветеринарної медицини ім. С.З. Гжицького і отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Ветеринарна медицина» та здобув кваліфікацію «Лікар ветеринарної медицини». 2001-2003 рр. – аспірант кафедри патанатомії і гістології Львівської державної академії ветеринарної медицини ім. С.З. Гжицького. У 2004 році в НАУ (м. Київ) захистив кандидатську дисертацію на тему: “Морфологічна характеристика органів сечової системи великої рогатої худоби, вирощеної на забрудненій радіонуклідами території” за спеціальністю 16.00.02 – патологія, онкологія і морфологія тварин. У 2011 році отримав вчене звання доцента кафедри патанатомії і гістології.
Кар’єра. 2000-2001 рік – ветеринарний лікар Шумської районної державної лікарні ветеринарної медицини Тернопільської області. 2001-2003 рр. – аспірант кафедри патанатомії і гістології. З 2004-2008 рік – асистент кафедри патанатомії і гістології, з 2008-2009 р. – старший викладач кафедри патанатомії і гістології, з 2011 року – доцент кафедри патанатомії і гістології. З 2017-2021 – відповідальний секретар приймальної комісії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Коло наукових інтересів: патоморфологія хвороб різних видів тварин; судово-ветеринарна медицина; біологія, морфологія та патологія екзотичних тварин.
Основні наукові та навчально-методичні праці: автор та співавтор понад 50 наукових і навчально-методичних праць, серед яких є 2 підручники та 2 навчально-методичні посібники, понад 7 методичних рекомендацій, 4 патенти на корисну модель, 2 статті в періодичних виданнях, що входять до міжнародної наукометричної бази Web of Science.
Підвищення кваліфікації та стажування: з 17 травня по 27 червня 2024 року пройшов підвищення кваліфікації (стажування) на кафедрі зоології біологічного факультету УЖНУ. Тема стажування “Науково-педагогічні аспекти дослідження морфології та фізіології хребетних тварин, викладання зоології”. Обсяг стажування 180 годин (6 кредитів).
З 01 вересня по 02 листопада 2020 року пройшов навчання-стажування на базі лабораторії фармакології та токсикології, лабораторії клініко-біологічних досліджень ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок. Тема стажування “Визначення гематологічних показників, морфологічних змін в тканинах і органах тварин на етапах доклінічного та клінічного випробування ветеринарних препаратів”. Обсяг стажування 180 годин (6 кредитів).
Перелік закріплених навчальних дисциплін:
Біологія та морфологія екзотичних, зоопаркових тварин та декоративної птиці.
Патологічна морфологія та розтин.
Судово-ветеринарна експертиза.
Секційний курс.
Клінічна патологія.
Додаткові відомості: керівник студентських наукових робіт (4 роботи), які здобули перемоги у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.
Наукометрія:
Web of Science: https://www.webofscience.com/wos/author/record/931286
Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=Z4JAd1kAAAAJ